Etapy renowacji

Co robimy oraz co nas wyróżnia

WSTĘP


J esteśmy „do głębi ortodoksyjni” w tym co robimy, a nasze prace są przeznaczone dla najprawdziwszych „purystów” sztuki renowacji pojazdów, dla ludzi potrafiących dostrzec ten efekt i wiedzących czego chcą. Jako, że ogromny nacisk kładziemy na autentyczność i oryginalność pojazdu w najmniejszym detalu, oferujemy dwie metody ich rekonstrukcji. Fakt, że tak może powiedzieć każdy, ale to nie słowa, a czyny świadczą o tym co jest triumfem. Zapraszamy do wnikliwej analizy tekstu jak również autentycznych fotografii naszego autorstwa.


RENOWACJA ODŚWIEŻAJĄCA


M etoda ta (jest słuszna jedynie przy egzemplarzach posiadających oryginalny lakier) polega na odczyszczeniu całego pojazdu i przywróceniu jego stanu do fabrycznego bez najmniejszej ingerencji w regenerację jak przy typowym procesie renowacji z użyciem współczesnych technik. Pojazd takowy zostaje rozkręcony do możliwie koniecznych detali. Te, które są zmontowane jednorazowo (jak plomby, uszczelki, nity itp.) jeśli nie ma konieczności muszą zostać nietknięte. Kolejno pieczołowicie detal po detalu jest odczyszczony, nasmarowany, zakonserwowany i poskładany od nowa wedle dokumentacji wymiarowo-zdjęciowej stworzonej przy jego demontażu. Istnieje możliwość jedynie odświeżenia powłok takich jak cynkowe, chromowe, których technologie się nie zmieniły, gdzie nikt nie będzie mógł zarzucić ingerencji w autentyk. Zwykle taki proces trwać może do 6 miesięcy.

Renowacja odświeżająca zdjęcia:

RENOWACJA CAŁKOWITA


W tej metodzie oferowany jest przez nas proces pełnej rekonstrukcji motocykla, który zawsze przebiega wg tego samego schematu i składa się z następujących operacji:

przykładowy proces renowacji:
przykładowy proces renowacji:
przykładowy proces renowacji:
przykładowy proces renowacji:
przykładowy proces renowacji:
przykładowy proces renowacji:
montaż:
scroll up
scroll up